Prodej: Multicar M25 valník (případně i s rampou dopravního značení)

Multicar M25 valník (bez sklápění korby) vyroben v roce 1981. Emise a STK platné do 18.9.2022. Funkční jsou všechny agregáty i ovládání vozu, také brzdy jsou bez problémů. Vůz je udržovaný, ale jeho stav samozřejmě odpovídá roku výroby a způsobu používání (koroze, odřeniny, atd.). Stav pneumatik: 75% (viz foto). Stav tachometru (počet ujetých km) neodpovídá skutečnému stavu. Stále lze na vůz zakoupit nové náhradní díly a stále jsou opravny M25. Opravy jsou jednoduché, žádná elektronika.

Byl používán jako pojízdné dopravní značení pro práce při úklidu komunikací a při údržbě zeleně – na ložné ploše vozu je připevněna světelná šipka od firmy Hoffman Intertrans, která je napájena vlastní baterií (180 Ah) také umístěnou na korbě a pomocí dálkového ovládání je možno z kabiny měnit směr šipky na levou či pravou nebo změnit na kříž, otočná je i plechová šipka. Běžné žárovky – nejsou LED a tudíž časem neslábnou, jednoduchá výměna.

Konstrukce značení (viz foto) je pomocí zvláštních úchytů a závlaček upevněna k ložné ploše, při dojetí na místo práce se šipka ze složené polohy rozloží do výšky a opět závlačkami zajistí (práce na 2 minuty, stačí 1 pracovník). V této poloze je možno s dopravním značením možno i zvolna pojíždět v závislosti na postupu prací. Tím je zajištěna ochrana pracovníků a vozidel v jednom jízdním nebo odstavném pruhu. Celou konstrukci dopravního značení je možno z korby snadno odstranit a Multicar je možno používat na převoz materiálu. Zakoupení rampy dopravního značení není podmínkou prodeje vozu, ale při zakoupení kompletu bude poskytnuta na dopravní značení výrazná sleva.