CENÍKY                                                                  KRAJNICE

Domů
 

 





 


 


Údržba krajnic podsvodidlovou radlicí Söder

na nosiči Mercedes-Benz UNIMOG

 

V důsledku stále hustšího automobilového provozu je i udržování technického stavu vozovek stále náročnější a finančně nákladnější.
Jedním z negativních faktorů, které se na stavu vozovek nejvíce podepisují, je stav krajnic. Vysoké nánosy zeminy způsobují zadržování vody na povrchu vozovky, její vsakování pod povrch do podloží, erozi a následnou destrukci asfaltového koberce.

Provádíme údržbu krajnic vozovek včetně odstraňování nánosů a to i v prostoru pod svodidly rychlou a účinnou metodou seřezávání.
Údržbu krajnic podsvodidlovou radlicí nabízíme jako komplexní službu  včetně nakládky, odvozu a vyčištění komunikace, nebo pouze ve zvoleném rozsahu služeb podle přání zákazníka. V případě komplexní služby, používáme v pracovní koloně další mechanizmy firmy, jako jsou nakladače, kontejnery, samosběry, kropicí vozy a zajistíme označení pracovního místa přenosným dopravním značením podle TP 66. To znamená, že po provedení prací je krajnice ošetřena, vozovka rozšířena a vyčištěna, bez časově náročného omezení provozu na vozovce.



Podsvodidlová radlice SÖDER EU 1002-1 je namontována na nosič Mercedes-Benz UNIMOG U130, jehož robusní rám, velký výkon motoru a široký rozsah rychlostí umožňuje vysoký pracovní výkon i v obtížných podmínkách. Radlice je všestranně nastavitelná, obsluha může měnit výšku, sklon, vysunutí  teleskopu radlice a úhel náběhu břitu. Díky kvalitní kalené oceli, z které je břit vyroben, je zemina z krajnice doslova odříznuta, takže ošetřené plochy jsou rovné a není již třeba provádět další terénní úpravy.

Radlice Söder v přepravní poloze

Radlice Söder v pracovní poloze

 

 Copyright © 2005 Martin Javůrek - EKO - PATROL
Papírenská 12, Praha 6, 160 00. Tel: 233 320 311, E-mail: