CENÍKY                                                   MB Unimog

Domů
Nahoru
 

 

 


 

 

  Univerzální nosiče Mercedes - Benz UNIMOG U 130 a U500

jsou profesionální nosiče nářadí, koncipovány speciálně pro moderní multifunkční využití. Předností těchto strojů je skutečně universální použití na plně profesionální úrovni, bezkonkurenční kvalita a technologická vyspělost, kompaktní rozměry při vysokém výkonu agregátů a  integrovaných pohonů, velký rozsah pojezdové rychlosti a v neposlední řadě i vynikající průchodnost v terénu.
Svou nejvyšší rychlostí až 80 km/hod je Mercedes -
Benz Unimog   rychlejší než každý traktor a zároveň značně mnohostrannější než jakýkoliv nákladní automobil.
Pro pohon nástaveb a nářadí je Mercedes - Benz Unimog vybaven předním a zadním vývodovým hřídelem a výkoným dvouoktuhovým hydraulickým systémem.
 

Na nosiči Mercedes - Benz Unimog používáme tyto nástavby a nářadí:
 

Otočná ramenová nástavba MULAG MHU 800
Víceučelové hydraulicky ovládané teleskopické rameno o dosahu 8 metrů. Stroj je určen pro nosič Unimog U 500 v provedení Pilot, který umožňuje rychle změnit umístění volantu z levé na pravou stranu kabiny. Rameno ovládá pracovník z místa řidiče prostřednictvím jednoho jojstiku, což umožňuje jízdu i práci při obsluze jednoho pracovníka.

Otočná ramenová nástavba MULAG ME 700
Slouží k upevnění jednotlivých nástrojů a práci s nimi. Jde o hydraulicky ovládané rameno o dosahu 7 metrů od vozidla na obě strany, montované na  místo korby. Stroj ovládá pracovník z místa spolujezdce, prostřednictvím dvou jojstiků. Obsluha má k dispozici otočnou sedačku a speciální, zcela prosklené dveře které umožňují dokonalý výhled na pracovní nástroj. Práce je tak velice rychlá a precizní. 

Sekačka s cepovou hlavou MULAG
Sekačka  určená pro ramenovou nástavbu MULAG ME 700. Hodí se zejména pro údržbu zeleně, příkopů a svahů podél komunikací a zpevněných ploch (komunikační zeleně) určená pro běžné zatížení. Seká porosty do průměr  4 cm, pracovní záběr je 1,20 metru a maximální dosah 7 metrů.  

Mulčovací sekačka  MULAG  UMK 1200
Speciální mulčovací sekačka pro zvláště těžké terény, určená pro ramenovou nástavbu MULAG ME 700. Hodí se pro údržbu zeleně, příkopů a svahů podél komunikací a zpevněných ploch (komunikační zeleně) . Seká porosty do průměru 6 cm, pracovní záběr je 1,20 metru a maximální dosah 7 metrů. 

Agresivní ocelový kartáč MULAG
Jedná se o rotační kartáč s extrémně tvrdým výpletem ze spletených ocelových prutů poháněný specielně zesíleným hydromotorem, určený pro ramenovou nástavbu MULAG ME 700. Používá se na čištění chodníků, vozovek a příkopů od plevelů a silných nánosů zeminy.

Seřezávač jízdních profilů MULAG FSG 2000
prořezávací hlava určená pro ramenovou nástavbu MULAG ME 700, se čtyřmi pilovými kotouči, každý se samostatným hydromotorem. Slouží k rozšiřování jízdních profilů seřezáváním porostů podél komunikací. Řeže dřeviny záběrem 2000 mm, do průměru 150 mm velice čistým řezem. Jde o nejvýkonnější stroj ve své kategorii !!

Štěpkovač větví DÜCKER HF 560
drtí větve do průměru 150 mm na malé štěpky, které je možné odvážet, nebo je ponechat na místě jako přírodní hnojivo. Je poháněn mechanicky, čelním vývodovým hřídelem od agregátu nosiče. Dosahuje výkonu až 8 m3/hod., výlet štěpků je směrovatelný.

Podsvodidlová  radlice SÖDER EU 1002-1
Radlice pro  údržbu krajnic vozovek. Slouží k odstraňování (seřezávání) nánosů zeminy a to i v prostoru pod svodidly.  Obsluha může měnit výšku, sklon, vysunutí  teleskopu radlice a úhel náběhu břitu.  Ošetřené plochy jsou rovné a není již třeba provádět další terénní úpravy.

Sněhový pluh Schmidt ML30
Sněhový pluh řady vektor pro zimní údržbu komunikací. Tři segmenty na kloubových závěsech, šířka pluhu / odklízecí šířka 3000 / 2600 mm, výška segmentů 900 mm,  hydraulické ovládání od agregátu podvozku, všestranně stavitelný, funkce plovoucí poloha, pryžové nebo ocelové břity, pojezdová kola, boční dorazy, poziční osvětlení.

Schmidt SAB 20
Sypač s pásovým dopravníkem a hydraulickým pohonem od podvozku pro zimní údržbu komunikací. Technologie vlhčené soli, automatické řízení vektoru posypu řídící jednotkou s kontrolou přes zpětnou vazbu. Obsah zásobníků - 2 m3 na sůl, 660 l na solanku. Pracovní záběr 2 - 8 m, rozsah dávky sůl / inert 5-40 / 25-320 g/m2.

 Copyright © 2005 Martin Javůrek - EKO - PATROL
Papírenská 12, Praha 6, 160 00. Tel: 233 320 311, E-mail: