CENÍKY                                                       ČIŠTĚNÍ A ÚKLID

Domů
 

 

 


 

Čisté vozovky, chodníky, prostranství a náměstí jsou důležitým přínosem pro zvyšování všeobecné kvality našeho života a jsou zrcadlem naší kultury a společenské úrovně.
   Poskytujeme služby v oblasti čištění, úklidu a odvozu odpadů vč. likvidaci černých skládek. Veškeré práce provádíme kvalitně, hospodárně a s maximální důrazem na ochranu životní prostředí. Máme kolektiv spolehlivých pracovníků s mnohaletou praxí a špičkové strojní vybavení.

 Samozřejmostí je zajištění komplexních služeb, včetně přenosného dopravního značení, nakladačů, kontejnerů, skládky, terénních úprav, údržby zeleně, úklidu atd.  

     Nabízíme Vám následující služby....

Strojní čištění komunikací a velkých ploch

- Strojní čištění komunikací a velkých ploch výkonnými samosběrnými stroji FAUN Vega a FAUN ViaJet  na podvozcích Mercedes-Benz. Jedno i oboustranné provedení těchto strojů, možnost nastavení všech parametrů sběru z místa řidiče a vysoký sací výkon zaručují vynikající výsledky čištění i silně znečistěných povrchů.

- Mytí tlakovou vodou kropicími vozy Mercedes-Benz Atego se středotlakou nástavbou  MK-9 od firmy Kobit. Vozy mají všestranně nastavitelnou čelní mycí lištu, dvě samostatně stavitelné velkoobjemové trysky, ozonovou trysku. Vícestupňové čerpadlo s proporcionální regulací výkonu dodává tlak vodního paprsku až 30 bar.

- Seřezávání zeminy z krajnic vozovek speciální radlicí SÖDER na podvozku MB UNIMOG a to i v prostoru pod svodidly. Odstraňuje navršenou zeminu čistým řezem s možností nastavení sklonu, čímž je umožněn snadný odtok vody mimo vozovku do příkopu.

- Odstraňování plevelů a silných nánosů zeminy či jiných nečistot agresivním kartáčem víceúčelového stroje MULAG na nosiči MB UNIMOG. Precizně a rychle vyčistí
a zbaví plevelů okraje chodníků a komunikací. 

 

Strojní čištění chodníků a menších ploch

- Strojní čištění chodníků, parkovišť, dvorů ale i hal a objektů samosběrnými stroji Schmidt SK150 a Schorling BKF. Kompaktní rozměry ,vysoký výkon a vynikající manévrovatelnost  předurčuje tyto stroje pro použití ve stísněných prostorách, městské zástavbě, pěších zónách a pod. 

- Mytí tlakovou vodou splachovací cisternou na podvozku  IFA Multicar. Vozidlo je vybaveno čelní mycí lištou a ruční hadicí s proudnicí. Je vhodné jak pro mytí, tak i pro dopravu vody a zavlažování.

 

Ruční čištění

- Ruční úklid prováděný manuálními pracovníky - zajišťují dočištění pro stroje  nepřístupných míst, škrabání pevně přichycených nánosů, odstranění plevelů, sběr větších kusů opadu případně i úklid malých prostor, kde by použití strojů bylo nevýhodné.

 

 

 Copyright © 2005 Martin Javůrek - EKO - PATROL
Papírenská 12, Praha 6, 160 00. Tel: 233 320 311, E-mail: